Žaidimas „Who is it“ (žmonės)

Who is it yra Guess Who žaidimo „mažoji“ versija, apimanti speliojimą su mžnėmis. Puikus kelioninis variantas, prasmingai „suvalgantis“ laiką 😉 Šis žaidimas tai ne tik neįkainojamas laikas drauge, tai komunikacinių gebėjimų, loginio mąstymo vystymas. Užduoti tinkamą klausimą ir dar vienu žingsneliu priartėti prie spėjimo – kokį gi personažą pasirinko oponentas – užduotis ne iš lengvųjų. Tačiau su kiekvienu žaidimu žodynas vis plečiasi, klausimai gudrėja, tikslingėja ir tu po truputį tampi taiklių klausimų virtuozu.

Kaip žaidžiama:

Yra dvi žaidimo kortelės su skirtingais žmonėmis. Vienam žaidimui naudojama 1 kortelė.Su oponentu susėdate vienas priešais kitą ir matote tik savo lentos pusę. Pasirenkate tokias pačias temines personažų korteles. Tylutėliai pasirenkate sau 1 norimą personažą ir pažymite jį rėmeliais.

Užduodami klausimus, į kuriuos oponentas gali atsakyti „taip“ arba „ne“ ar įvardydamas klausime skambėjusią savybę: „ar tavo personažas moteriškos giminės?“  Oponentas atsako „ne“ ir jūs savo lentos pusėje uždengiate visus personažų langelius, kurie panašūs į moteriškąją lytį:) Toliau jūsų oponentas klausia, tarkim, „ar tavo personažas turi akinius?“ Jūs atsakote taip arba ne ir oponentas uždaro visus (ne)akiniuotus personažus. Tikslas – kas greičiau atspės pasirinktą personažą.

Rinkinyje rasite:

– Dvi žaidimo lentas

– 4 žaidimų korteles su personažais. Po 2 kiekvienam žaidėjui.

Rekomenduojamas amžius nuo 4 metų

 


Stalo žaidimai
Lavinimo sritys

  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Loginis mąstymas
  • ryšio vystymas

Rekomenduojamas amžius

  • 4 m +

Papildoma informacija

Žymos

12,90