Sensorinis vandens baseiniukas ropliukams (juodai baltas)

Tikrai prasminga dovana kiekvienam ropliukui! Baseiniukas, į kurio vidų pilamas vanduo ir sandariai uždaromas. Čiužinuko viduje yra žuvelių spalvingos figūrėlės, kurios, veikiamos vandens ir mažylio tapšnojimo plaukioja po baseiniuką ir sudaro tikro povandeninio pasaulio iliuziją:) Kilimėlio apvadas pripučiamas oru, o vidurinė dalis užpildoma kambario temperatūros vandeniu. Baseiniuko spalvos – kontrastingos, geriausiai priimamos ir skiriamos kūdikiūkų akių – juodai-balta.

Ropliukas, „darbuodamasis“ prie šio baseinėlio, gulėdamas ant pilvuko mankštins raumenis, tvirtės, prasmingai pavargs ir saldžiai miegos:)

Palaiko tinkamą kaklo, galvos, pilvo, rankų ir nugaros raumenų vysytmąsį. Baigus žaisti, tiesiog išpilkite vandenį ir sulankstykite. Čiužinukas kompaktiškas ir pritiks imtis į bet kokias keliones.

Išmatavimai: 62cm x 45cm

 


Kūdikiams
Stambioji motorika

Priemonės judėjimui lavina stamboiąją motoriką - viso kūno raumenis, fizinę galią, statinę ir dinaminę pusiausvyrą bei koordinaciją.

Judesiai nuo pat kūdikystės yra glaudžiai susiję su suvokimo ir jutimo raida bei yra neatskiriami nuo pažinimo, komunikacijos, socialinių įgūdžių, žaidimų, judrumo ir savitarnos.

Atliekant įvairius partimus, žaidžiant žaidimus, kuriuos rasite šioje kategorijoje, stambioji motorika yra stimuliuojama, o tai reiškia, kad ugdomas kalbos supratimas, dėmesingumas, ritmo jausmas, gebėjimas derinti savo ir kitų vaikų veiksmus, aktyvinamas regimasis ir girdimasis suvokimas, mąstymas, vaikai mokosi laikytis taisyklių.

Stambiosios motorikos lavinimas labai svarbus tolimesniam vaiko fiziniam bei protiniam vystymuisi.


Lavinimo sritys

  • akių rankų koordinacija
  • Rankų-akų koordinacija
  • Savarankiškumo skatinimas
  • Stambioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Žymos

8,90