5 perkusiniai vamzdžiai

Perkusiniai vamzdžiai, tai tas fantastinis muzikinis instrumentas, naudojant kurį Tu pažįsti muzikos garsus ir tonacijas – judant. O dar geriau – mušant! Vamzdžiai skleidžia skirtingų tonacijų garsus, mušant juos vienas į kitą, sau į kelius, ar mušant į aplinkos daiktus (kuriems neskauda ;)). Nuostabi priemonė visiems aktyvesniems ir perteklines emocijas kaupiantiems bičiuliams!

 

Condorwood BCT-5 perkusiniai vamzdžiai.

    • chromatiniai 5 dalių perkusiniai vamzdžiai
    • C’-D#’-F’-G#’-A#’
    • vamzdžių ilgiai: 59 cm, 52 cm, 43.5 cm, 38.5 cm, 34.5 cm


Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Lavinimo sritys

  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Muzikinis lavinimas
  • Nuramina emocijas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

19,00

Neturime