Maxi Magpad

Šią priemonę įsigijome prieš gerą pusmetį ir testavomės namų aplinkoje. Kaip ir kiekvienas išbaigtas žaidimas, jis periodiškai turi iškeliauti „atostogų“ ir atsirasti ant akių praėjus, tarkime, kokiam mėnesiui. Tačiau kaskart jį grąžinti iš  atostogų tikrai verta!

Vaikai visad su dideliu noru jį čiumpa ir prisimena kaip dėlioti magnetinius rutuliukus pagal kortelėse pateiktus pavyzdžius arba kuria savo. Užtvirtina naujai išmoktas raides, skaičius, žodžius. Bando nupiešti naują piešinį.

Darbas su priemone:

  • lavina smulkiąją motoriką,
  • didina koncentracinius įgūdžius ir susitelkimą,
  • vysto kūrybingumą ir vaizduotę,
  • skatina užbaigti pradėtą.

Tikrai stebėtiną laiką vaikai gali praleisti palinkę prie užduoties prie šios magnetinės priemonės. Tartum prie ekranų, tačiau neturint anei jokių neigiamų pasekmių 😉

Kas įeina ir kaip veikia:

Į komplektą įeina įmagnetintas šratinukas, kortelės su užduotimis ir lentelė su skylutėmis. Lentelės viduje – metaliniai rutuliukai. Pridėjus šratinuką prie vienos skylutės, į ją patenka įmagnetintas rutuliukas ir lieka joje, padarydamas tašką. Tokiu būdu galima sudėlioti „taškinius“ priešinius, nupiešti liniją, geometrines figūras ar sukurti visą paveikslą.

Kad nutrinti paveikslą, pakanka prisiliesti prie rutuliukų pirštu ir jie „sušoks“ į lentelės vidų. Rutuliukai patikimai „paslėpti“ lentelės viduje ir negali iškristi.

Lentelės pagrindas pagamintas iš tvirto plastiko.

Lentelės išmatavimai:

31 x 25 cm


Smulkioji motorika

Rankų žaidimai, skirti smulkiosios motorikos lavinimui didina galvos smegenų žievės aktyvumą, todėl gerėja ne tik vaikučio kalbėjimas, bet ir klausa, rega, dėmesio koncentracija. Nuo ankstyvos vaikystės pirščiukais čiupinėdami skirtingas tekstūras, liesdami formas, atlikdami pratimus, mažieji išmoksta ilgiau išlaikyti dėmesį, taip tobulėja jų mąstymas, skatinama kalba.

Įvairūs šioje žaislų ir priemonių kategorijoje esantys rankų žaidimai - ir puiki pramoga, ir efektyvus būdai, skatinantys vaiką kalbėti, padedantys visapusiškai vystytis.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Smulkioji motorika
  • Ugdoma koncentracija ir kantrybė
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

20,00 18,60