Kapsulės su išaugančiais gyviais

Fantastinės kapsulės, kurias pamirkius į šiltą vandenį išsirita net 12 skirtingų vandenyno gyvūnų kempinėlių! Pažindinkitės  su gyvūnais ir jų ypatumais, neškitės į siužetinius žaidimus vonioje arba tiesiog, teliuškuokitės kur patogu dideliame dubenyje su šiltu vandeniu. Semkite vandenį su kempinėlėmis ir išgręžkite jas į kitą dubenį – puikus Montessori pratimas pirštukų miklumui ir savarankiškumo skatinimui, mirkykite į dažus ir štampuokite. Išdžiovinę – kvieskitės ir siužetinius barstymo žaidimus kruopose ir pan.

Pastaba:  šiuo metu turimos tematikos kapsulės – naminiai gyvūnai.


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Siužetiniai žaidimai

Siužetinių arba vaidmeninių žaidimų patraukliausias požymis yra jo lankstumas, plastiškumas. Šie žaidimai padeda įsijausti į tarpusavio santykius, suvaidinti situacijas, į kurias vaikas realiai papuola/ gali papulti. O tai ne tik sumažins įtampą, pavyzdžiui, prieš einant pas gydytoją, bet ir pasitarnaus užmezgant santykius su bendraamžiais.

Šių žaidimų herojais gali būti figūrėlės, už kuriuos kalba suaugęs ar vaikas. taip pat bet koks buitinis daiktas, naudojamas kaip žaislas.

Siužetiniai žaidimai – tai “emocijų mokykla“, prieinama kiekvienam vaikui.


Lavinimo sritys

  • ads11
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Pažinimo skatinimas
  • top
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

3,60 2,60