Kapsulės su išaugančiais gyviais

Fantastinės kapsulės, kurias pamirkius į šiltą vandenį išsirita net 12 skirtingų ūkio arba jūros gyvūnų kempinėlių! Pažindinkitės  su gyvūnais ir jų ypatumais, neškitės į siužetinius žaidimus vonioje arba tiesiog, teliuškuokitės kur patogu dideliame dubenyje su šiltu vandeniu. Semkite vandenį su kempinėlėmis ir išgręžkite jas į kitą dubenį – puikus Montessori pratimas pirštukų miklumui ir savarankiškumo skatinimui, mirkykite į dažus ir štampuokite. Išdžiovinę – kvieskitės ir siužetinius barstymo žaidimus kruopose ir pan.

 

Komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje žymėkite, kurios temos kapsulių norėsite – ūkio gyvūnai ar jūros gyvūnai. Kiekviena tema turi po 12 skirtingų gyvūnų kempinėlių.


Advento kalendorius

Savo tinklaraštyje turime įrašą "Advento kalendorius: 24 idėjos veikloms ir priemonės joms įgyvendinti" ir jame yra minimos priemonės veikloms, kurios sugulė šiame rinkinukyje :) Tikimės, kad ne tik supaprastinsime jums dovanėlių ir veiklų paieškas šiuo gražiu švenčių laukimo laikotarpiu, bet ir dovanosime daug prasmingų ir L Ė T Ų akimirkų drauge su savo bičiuliais. Su savo vaikais.


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Pažinimo skatinimas
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

3,60

Neturime