- Pradžia
- Kūrybiškumas
- Deimantinė mozaika – lipdukai
Deimantinė mozaika – lipdukai
Prie kėdės prikaustanti, koncentracijos dėmesį vystanti deiamntinė mozaika – lipdukai! 🙂 O visi „krapštukai“ neatsitrauks nuo jos apskirtai! Tikrai užburiantis procesas, kuomet specialiu įrankėliu bedi į mažutėlį žirnelį ir dedi jį ant aplikacijos pagal nurodytą skaičių / raidę. Reziume gaunasi fantastinė, rankų darbo lipni aplikacija, kurią ir ant pieštukinės, ir ant penalo, ir ant komodos, ir ant dovanos įpakavimo – visur. Dideliu triūsu atlikta – pati brangiausia:)
Įpakavime rasite:
- 12 skirtingo dizaino lipnias aplikacijas
- 7 spalvų deimančiukus
- vonelę, patogiai žirneliams susipilti / imti
- įrankiukas, su kuriuo imami žirneliai
Čiupt savo kūrybadieniams!
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.
Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.
Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.
Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.
Smulkioji motorika
Rankų žaidimai, skirti smulkiosios motorikos lavinimui didina galvos smegenų žievės aktyvumą, todėl gerėja ne tik vaikučio kalbėjimas, bet ir klausa, rega, dėmesio koncentracija. Nuo ankstyvos vaikystės pirščiukais čiupinėdami skirtingas tekstūras, liesdami formas, atlikdami pratimus, mažieji išmoksta ilgiau išlaikyti dėmesį, taip tobulėja jų mąstymas, skatinama kalba.Įvairūs šioje žaislų ir priemonių kategorijoje esantys rankų žaidimai - ir puiki pramoga, ir efektyvus būdai, skatinantys vaiką kalbėti, padedantys visapusiškai vystytis.
Lavinimo sritys
- akių rankų koordinacija
- Judesių tikslumas
- Savarankiškumo skatinimas
- Skatinamas tikslo siekimas
- Smulkioji motorika
Rekomenduojamas amžius
- 5 m +
Papildoma informacija
Žymos
ads10ads11deimantinėdeimantinė mozaikadovana 4 m. vaikuidovana 5 m. vaikuidovana 6 m. vaikuidovana 7 m. vaikuidovana 8 m. vaikuikoncentracijos didinimaskūrybakūryba su vaikaiskūrybinės dovanoskūrybiškos dovanosMozaikasmulkioji motorijaManome, kad jus taip pat galėtų sudominti
9,90€