13 priemonių vasaros pramogoms

Vasara, iš esmės jau pramoga ir visi gamtos lobynai, dovanojami šio meto laiko – geriausia priemonė! 🙂

Vienok, tikrai gausis praturtinti, pralinksminti dienas bei nustebinti savo mylimukus, jei į vasarėlę įnešite ir mūsų mylimas-rekomenduojamas priemones.

Važiuojam!

 

1. Vandens karoliukai

Labai karštą vasaros dieną, rutuliukus puiku sumesti į didelį dubenį kartu su ledukų kubeliais. Fantastiškai taktiliška ir gaivu 😉

 

2. Vandens balionėliai

Ką ir besakyti, vandens balionėliai „numero uno“ vasaros pramogose. Su jais ir vandens mūšį žaisti (sutinkant žaisti visiems dalyviams ;)), ir į taikinį mėtyti, ir tiesiog sprogdinti rankose, gaudant ir trypiant kojom, durstant pagaliukais. Šlapia, smaguuuu!

3. Šlykštukas

Drėgnas ir vėsus šlykštukas tiesiog puikus vasaros palydovas! Šlykštukui labai patinka, kai ant jo nugula akmenukai, kriauklytės, atsispaudžia lapelių raštai. Neškitės į lauką į nerkite į taktilinę kūrybą!

4. Stebuklingos pupelės 

Panardini „neaiškias“ pupeles į vandenį, o už kelių minučių iš jų „išsirita“ įvairių formų (3 ar 4) kempinėlės! Stebuklas, ne kaip kitaip 🙂 Kempinėles  naudojame ir išspaudžiant vandenį (Montessori pratimas), ir mirkant į dažus – antspauduojant, ir siužetiniams žaidimams.

5. Vandens bomba

Vandens bomobos ne mažesnis „čiūdas“. Pirma – jos šnypščia vandenyje, antra – jos nudažo vandenį ryškia spalva, trečia – iš jų „išsirita“ forminė kempinėlė 😉 Kokiai pievai su „taziku“ nepatiktų tai?! 🙂

6. Guašo rinkinys

Litrinių guašų rinkinys – tai, ko reikia plačiaaaai vasaros kūrybai 🙂 Išdažykite močiutės seną klėtį, iškleiskite po pievą tapetų ruloną ir užgulę pieškite vasaros garsus, vaizdus, kvapą…

7. Buteliukai pilstymui

Buteliukai reikalas puikus! Patogiai, kryptingai ir smagiai išpiešite įvairius vandens raštus ant asfalto arba pačių pasigamintus lauko dažus (1/3 sodos, 1/3 kukurūzų krakmolo, 3/4-1 vandens (kieki priklauso nuo to, kuo piešite – teptukais ar spausite iš buteliukų. Spaudžiant iš buteliukų vandens pilkite daugiau), maistiniai dažai. Viską sumaišome ir lekiame į lauką!

8. Didelių muilo burbulų pagaliai ir milteliai burbulų skysčiui pasigaminti

Didelius muilo burbulus mes pučiame penkti metai ir meilė jiem tik auga! Kviečiame atrasti vasaros pramogose didelius muilo burbulus ir jus!

9. Šilkinės kreidelės piešti ant langų

Išpiešti namų langus iš lauko pusės – šimptaprocentinis kūrybinis džiaugsmas! 🙂

10. Vandens spalvą keičiantys muilo burbulai

Išsinešti į lauką bliūdą ar baseinėlį su vandeniu jau savaiminis džiaugsmas. O jei dar į vandenį įpilti gelio, kuris buvo raudonos spalvos, o susimaišęs su vandeniu tapo MĖLYNOS…o jei patrypiant kojytėm vandeny dar suteliuškuoti putas?…FANTASTIKA, ką? 🙂

11. Lankai, katanai, durklai, kardai

Visi šie mediniai kovo įrankiai, padės kryptingai išeikvoti visą tą galybę berniukiškos (arba mergaitiškos) energijos bei sužinoti apie garbingus kovos menus, reikalaujančius strateginio mąstymo, taillumo, apsukrumo ir gudrumo.

12. Ekologiški, tikrų vaisių ledinukai Yum Earth

Kas per vasara…kas per vaikystė be saldumynų? Tebūna tai ekologiški, tikrų vaisių ir ištiesų labai labai gardūs Yym Earth saldumynai!

13. Rinkinukas „Turiu laivelį mažą“

Fantastinis rinkinukas, pasigaminti patiems laivelį mažą iš kamščių. Su piratu ir vandens balionėliais, kad surengti tikrą laivų mūūūūšį! 🙂

Fantastiškų atradimų ir šauniausių potyrių vasaros, draugai!

Julija + Timūras + Sonija