Žvangučių diržas

Patogiai užsegamas, labai linksmas ir muzikalus diržas su lipdukais pagyvins bet kokią šventę, pasibuvimą su draugu / drauge ar tėveliu.

Apjuoskite vaiko liemenį diržu ir pašokite. Lėčiau, greičiau, pašokt į viršų, pajudinti klubais, sustot – kiek įvairiausių garsų jus pasieks!

O jei pabandyti apsijuosus žvangučiais žaisti slėpynių? 🙂 Trumpai tariant, muzikalus ir linksmas laikas su šio žvangučių diržu – garantuotas!

Ant diržo puikuojasi 10 žvangučių.


Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Kalbinių ir socialinių įgūdžių lavinimas
  • Klausos lavinimas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai78 × 2.5 × 3 cm

Žymos

6,00

Neturime