Žvangučiai su rankena

Triukšmo bus ir jo bus daug:) Užtat kiek džiaugsmo!

Kurkite ir pasiūlykite vaikui atkartoti ritmus, kurkite bendras melodijas, pasitelkdami kitus instrumentus (buities rakandus), „išsikaiškinkite“, kaip skamba instrumentas skirtingoje aplinkoje – mažoje uždaroje / didelėje atviroje patalpoje, įkiškus lazdelę į gilų indą ir pan.

Instrumentas vienas, o tiek veiklos, vystančios kūrybingumą, vaizduotę, klausą, socialinius įgūdžius! Pirmyn į muzikinio pasaulio pažinimą:)


Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Kalbinių ir socialinių įgūdžių lavinimas
  • Klausos lavinimas

Papildoma informacija

Išmatavimai23.5 × 5.5 × 4 cm

Žymos

5,00

Turime