Zuikis „Olis“

Zuikis „Olis“ atkeliavo iš knygelės „Olio odisėja“ ir jo širdelėje yra lygiai toks pats skambaliukas, kuris švelniai sutilindžiuoja kaskart, kai mažasis bičiulis pasiima Olį į didelį didelį „nuotaikį„!

Olis, – būsimas mylimiausias ir ištikimiausias jūsų mažylio draugas, kuris saugo mažylį, kartu atranda, džiaugiasi, myli be galo be krašto  ir labai norėtų, kad bičiulis neišaugtų niekada…

Olis – ypatingas. Tad ir dovanokite jį su visa ypatinga jo istorija 😉

Olio aukštis stovint – 26 cm., sėdint – 15 cm.

Nunertas iš 50% vilnos ir 50% akrilo.

Užpildas – sintepono kamšalas

Galimos kitos spalvos, apsitarkime labas@lavinuvaika.lt. 


Minkštučiai

"Minkštučiuose" apsigyveno nepaprasto dailumo ir jaukumo nerti žaisliukai. Labai tikime ir tikimės, kad vienas iš jų taps jūsų bičiulio mylimiausiu žaislu. O mylimiausias, žinote, apsigyvena širdelėje iki kol ši užauga į didelę širdį.
Kalbant apie širdį, kiekvieno minkštučio krūtinėje - skambaliukas, kuris švelniai sutilindžiuoja kaskart, kai žaisliukas smarkiau mylimas ;) Suprask - aš gyvas, aš esu čia su tavimi, mano mielas bičiuli!
Skambaliuko širdelėje idėja atkeliavo iš mūsų namų bičiuliams begalo patikusios knygos - "Olio odisėja". Virtualius knygos puslapius galite pasklaidyti štai čia - https://issuu.com/nieko-rimto/docs/olio_odiseja_vidiniai.


Lavinimo sritys

  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

18,00