Zuikis „Ilgaausis“

„Ilgaausis“ – drovus ir šiek tiek baikštus, todėl saugiausiai jaučiasi užsismaukęs kepurę. Kantriai leis laikyti už savo ilgų ausų plačios širdies bičiulį.

Kartu bijoti drąsiau 🙂 Dovanokite „Ilgaausį“ bičiuliui, kol kas linkusiam pasaulį labiau stebėti, nei patirti. Su „Ilgaausiu“ jam bus kur kas saugiau!

Arba atvirkščiai, dovanokite „Ilgaausį“ per gyvenimą šuoliuojančiam draugui, – kad rūpintųsi „Ilgaausiu“ ir būtų jam švelnus bei kantrus.

Ilgaausio aukštis – 20 cm.

Siūlai – 100% medvilnė.

Užpildas – sintepono kamšalas

„Ilgaausis“ – be galo švelnus ir gražiausius jausmus sukeliantis 😉

 


Minkštučiai

"Minkštučiuose" apsigyveno nepaprasto dailumo ir jaukumo nerti žaisliukai. Labai tikime ir tikimės, kad vienas iš jų taps jūsų bičiulio mylimiausiu žaislu. O mylimiausias, žinote, apsigyvena širdelėje iki kol ši užauga į didelę širdį.
Kalbant apie širdį, kiekvieno minkštučio krūtinėje - skambaliukas, kuris švelniai sutilindžiuoja kaskart, kai žaisliukas smarkiau mylimas ;) Suprask - aš gyvas, aš esu čia su tavimi, mano mielas bičiuli!
Skambaliuko širdelėje idėja atkeliavo iš mūsų namų bičiuliams begalo patikusios knygos - "Olio odisėja". Virtualius knygos puslapius galite pasklaidyti štai čia - https://issuu.com/nieko-rimto/docs/olio_odiseja_vidiniai.


Lavinimo sritys

  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

18,00