Zimpli Kids BAFF BOMBZ Solar System (9 vnt.)

Bičiuliai, kiekvienam kosmoso tyrinėtojui, kosmonautui privalus vandens bombų rinkinys – Saulės sistema. Su pačia saule ir 8-iom jos sistemos planetom. Visos planetų bombos yra atitinkamų spalvų ir atitinkamai nuspalvina vandenį. Prie rinkinio pridedamos informacines kortelės (anglų kalba), kad tiek tėveliai, tiek didysis tyrinėtojas susipažintų su esminiais faktais apie saulę ir jos sistemos planetomis.

Neišpasakyto puikumo ir prasmingumo dovana SAU ir draugui 😉

Rinkinyje rasite: 9 vandens bombas (saulę + 8 jos sistemos planetas), informacines korteles.

 

Hipoalerginis, biodegraduojantis, saugus žmogui ir aplinkai.


Adventas | Kalėdos 2023
Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • pasaulio pažinimas
  • Pažinimo skatinimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

Dėžutė: 28cm x 23cm x 10cm (aukštis, kai dėžutė uždaryta).

Svoris

50g.

Skersmuo

45 mm skersmens

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

18,90