Zimpli Kids BAFF BOMBZ 4 Skirtingų vonios bombų rinkinys 140g

Bičiuliai, jei jau pažinimas, smulkioji motorika, vaizduote, terapija ir laimės auguinimas, – tai tik vandenyje! Todėl be galo džiaugiamės savo lentynose apgyvendinę šias spalvingas ir kvapnias vonios bombas! Be galo fantastiški, išties! Ir savo namuose dienas šventine nuotaika nuspalvinti, ir dovanų neštis.

Susipažinkite artimiau:

Vonios bomba putodama tirpsta maždaug minutę laiko. Ištirpusi nudažo vandenį ir paskleidžia malonų aromatinį kvapą. Raudonas burbulas – braškių kvapo, mėlynas – tutti frutti, violetinis – vynuogių, žalias – obuolių.

Rinkinyje – 4 burbulai, tobuloms 4-ioms maudynėms arba 1-ai įsimintinai, miksuojant spalvas 🙂

Hipoalerginis, biodegraduojantis, saugus žmogui ir aplinkai.


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Nuramina emocijas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

Dėžutė: 28cm x 23cm x 10cm (aukštis, kai dėžutė uždaryta).

Svoris

50g.

Skersmuo

45 mm skersmens

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

7,40