Žaidimų kilimėlis

Tiesiog fantastinis žaidimų kilimėlis, kuris susilanksto į patogų krepšį. Žinot, tą momentą, kai važiuojama pas močiutę, pas draugą, kad ir keliom valandom, bet visą žaislų tuntą reikia pasiimti…Taigi, į tokį krepšį visus žaislus švyst, vietoje išsidėlioji, ant kilimėlio pažaidi ir viską atgal 😉

Ant kilimėlio pavaizduoti gatvės ir miesto paveikslėliai. Kilimėlio paviršius plaunamas, neperšlampamas, todėl lengvai prižiūrimas.

Kilimėlio dydis: 1×1 m.

Miniland – tai ženklas, kuris specializuojasi švietimui skirtuose produktuose. Šis ženklas kuria produktus pedagogams ir tėvams, kuriems svarbu su kuo žaidžia jų atžalos. Pagrindinis Miniland šūkis – „Mokykis žaisdamas“.


Siužetiniai žaidimai

Siužetinių arba vaidmeninių žaidimų patraukliausias požymis yra jo lankstumas, plastiškumas. Šie žaidimai padeda įsijausti į tarpusavio santykius, suvaidinti situacijas, į kurias vaikas realiai papuola/ gali papulti. O tai ne tik sumažins įtampą, pavyzdžiui, prieš einant pas gydytoją, bet ir pasitarnaus užmezgant santykius su bendraamžiais.

Šių žaidimų herojais gali būti figūrėlės, už kuriuos kalba suaugęs ar vaikas. taip pat bet koks buitinis daiktas, naudojamas kaip žaislas.

Siužetiniai žaidimai – tai “emocijų mokykla“, prieinama kiekvienam vaikui.


Smagumynai

Smagumynai, tai tokia prekių kategorija, kurioje apsigyvena galbūt ir ne pirmo būtinumo, ne tiesiogiai lavinantys bei ugdantys, tačiau neabejotinai, labai smagūs, skanūs, ar tiesiog malonūs ir patogūs turėti, buitį palengvinantys dalykėliai.


Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Perdirbto plastiko mašinėlė

Perdirbto plastiko mašinėlė
12,90 8,90
-31%
12,90 8,90
10,90