Žaidimo kauliukai (6 vnt.)

Žaidimo kauliukai reikalas reikalingas ne vien stalo žaidimams, bet ir pažinčiai su skaičiais apskritai. Kai tik ikimokyklinukas išreiškia susidomėjimą skaičiais, jam labai smagu ridenti kauliukus, skaičiuoti taškelius ir vykdyti su jais susijusią užduotį. Tarkime, galite atsispausti čia esantį lapą su taškeliais ir išmetus kauliuką apvedžioti tiek taškelių, kiek pavaizduota kauliuke. Žaisti gali keli žaidėjai. Tokiu atveju vedžiokite taškelius skirtingomis žaidėjų spalvomis, apvedžioję užrašykite skaičių ir žaidimo pabaigoje susumuokite kas laimėtojas 😉


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Gebėjimas rūšiuoti ir skaičiuoti
  • Gebėjimas skirti ir skaičiuoti piniginius vienetus
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

6 žaidimo kauliukai

Išmatavimai

Kauliuko dydis: 2 x2 cm

Žymos

3,60

Neturime