Žaidimo kauliukai (6 vnt.)

Žaidimo kauliukai reikalas reikalingas ne vien stalo žaidimams, bet ir pažinčiai su skaičiais apskritai. Kai tik ikimokyklinukas išreiškia susidomėjimą skaičiais, jam labai smagu ridenti kauliukus, skaičiuoti taškelius ir vykdyti su jais susijusią užduotį. Tarkime, galite atsispausti čia esantį lapą su taškeliais ir išmetus kauliuką apvedžioti tiek taškelių, kiek pavaizduota kauliuke. Žaisti gali keli žaidėjai. Tokiu atveju vedžiokite taškelius skirtingomis žaidėjų spalvomis, apvedžioję užrašykite skaičių ir žaidimo pabaigoje susumuokite kas laimėtojas 😉


Didaktinės priemonės

Žaidimas yra savita vaiko pasaulio pažinimo forma. Žaisdamas vaikas išgyvena ir perpranta savo aplinkos gyvenimo reiškinius, savaip modeliuoja pasaulį, mokosi mąstyti. Aktyviai veikia jo vaizduotė, reiškiasi įvairios emocijos, formuojasi protinių veiksmų perėjimo į naują, aukštesnį etapą prielaida, tobulėja kalba.

Vaikų pažinimo gebėjimus (suvokimą, mąstymą, atmintį), labiausia lavina ir valingą dėmesį, kalbą ugdo, žodyną skatina klausą tobulina vadinamieji "didaktiniai" arba "mokomieji/ lavinamieji" žaidimai. Jie taip pat iš esmės reikšmingai veikia asmeninių savybių ugdymą, priežastinių ryšių suvokimą.

Didaktinius žaidimus galite atpažinti iš jų struktūrinių elementų: mokomasis (lavinamasis, didaktinis) tikslas (jis vaikams neatskleidžiamas), žaidybinė užduotis, taisyklės, veiksmai.


Lavinimo sritys

  • Gebėjimas rūšiuoti ir skaičiuoti
  • Gebėjimas skirti ir skaičiuoti piniginius vienetus
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

6 žaidimo kauliukai

Išmatavimai

Kauliuko dydis: 2 x2 cm

Žymos

3,60