Žaidimo kauliukai (5 vnt.)

Žaidimo kauliukai reikalas reikalingas ne vien stalo žaidimams, bet ir pažinčiai su skaičiais apskritai. Kai tik ikimokyklinukas išreiškia susidomėjimą skaičiais, jam labai smagu ridenti kauliukus, skaičiuoti taškelius ir vykdyti su jais susijusią užduotį. Tarkime, galite atsispausti čia esantį lapą su taškeliais ir išmetus kauliuką apvedžioti tiek taškelių, kiek pavaizduota kauliuke. Žaisti gali keli žaidėjai. Tokiu atveju vedžiokite taškelius skirtingomis žaidėjų spalvomis, apvedžioję užrašykite skaičių ir žaidimo pabaigoje susumuokite kas laimėtojas 😉


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Gebėjimas rūšiuoti ir skaičiuoti
  • Gebėjimas skirti ir skaičiuoti piniginius vienetus
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

6 žaidimo kauliukai

Išmatavimai

Kauliuko dydis: 2 x2 cm

Žymos

3,60