Vonios želė Gelli Baff

Šios želės vonioje mes maudėmės triskart, kad įsitikintume – tikrai jėga ir tikrai norime, kad visi jūs patirtumėte tokias pačias maudynes! :)’

Viskas labai paprasta. Supilate spalvotą pakelį į vonią ir prileidžiate apie 40 l šilti vandens (arba apie 8 cm vandens). Po kelių minučių vanduo virsta spalvota žele, kurioje laaabai linksma jau tiesiog – būti, o jei dar brolis / sesė, o jei dar šaukšteliai, piltuvėliais, žaisliukai? Vienareikšmiškai, tokia vonia – geriausia Gimtadienio dienos pradžia arba užbaigtuvės, geriausias niūradienio praskaidrinimas!

Baigus linksmybes, supilkite antro pakelio baltus miltelius, pilkite daug vandens iki kol želė suskystės ir ją galima išleisti.

Želė hipoalerginė, biodegraduojanti, saugi žmogui ir aplinkai,

Nedažo odos ir santechnikos, nekemša vamzdžių.

Nevalgyti, patekus į burną, gausiai gerti vandens.

Medžiaga netoksiška. Netinka vaikams iki 3 m.

Želė geltona-žalia. 


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • ads
  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

9,80