Vonios pabarstukai – druska

Vonios pabarstukai yra 3 spalvų, subertų atsitiktinais sluoksniais. Subėrus pabarstukus į vandenį, spalvos susimaišo ir nudažo vandenį kažkuria spalva. Puikus būdas bičiuliams ne tik pradinių spalvų mokintis, bet ir miksologijos 🙂 t.y. aiškintis, kokias spalvas sumaišius kokia gaunasi. Vėliau šias žinias neškitės „į sausumą“, maišant alternatyvias guašo spalvas ir tikrinantis ar sukombinavus pradines spalvas gaunasi ta pati, kuri vandenį nudažė 😉

Vaikams yyyypač smagu stebėti, kaip vanduo keičia spalvą ir kaip maišosi skirtingos spalvos.

Plastikinis buteliukas turi uždaromą dangtelį, kuris leidžia pabarsčius miltelių uždaryti buteliuką ir saugiai laikyti kitiems kartams. Pabarstukų užteks 4-8 maudynėms, priklausomai nuo vonios dydžio ir kiek bersite miltelių. Pabarstukai yra saugūs naudoti, nenudažys ir nepaliks dėmių ant vonios, rūbų ar odos.

Sudėtis: Natrio karbonatas, citrinos rūgštis, kvapikliai, vanduo. Galimi dažikliai: CL14721,
CL42090, CL19140, CL15985, CL47005.

Produkto sertifikavimas: Vonios pabarstukai yra gaminami gamykloje, kuri yra sertifikuota pagal
Geros Gamybos Praktikos (angl. The Good Manufacturing Practices (GMP)) – Tarptautinį standartą
ISO 22716. Vonios pabarstukai yra gaminami rankomis Pietų Afrikos Respublikos gamykloje.


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Nuramina emocijas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai ir svoris

Plastikinio buteliuko plotis yra 50 mm, aukštis 145 mm. Grynas produkto
svoris yra 180 g., iš viso buteliukas sveria 210 g.

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Maudynių rinkinys

Maudynių rinkinys
17,80 17,80
5,50