Varstymo rinkinys „Skaičiai“

Šis spalvotas varstymo rinkinys be tiesioginės paskirties – mokinti skaičiuoti bei rūšiuoti, skirtas ir smulkiosios motorikos, tikslingų rankos judesių lavinimui.

Be kita ko, žaidžiant su juo bus ugdoma ir vaiko valia, ištvermė, kūrybiškumas, išradingumas, lavės konstravimo įgūdžiai.

 

Rinkinyje – skaičiai nuo 0-10,  matematiniai simboliai: +, -, x, /, =, <, >.

Simbolių išmatavimai – 3.5 x 3cm


Didaktinės priemonės

Žaidimas yra savita vaiko pasaulio pažinimo forma. Žaisdamas vaikas išgyvena ir perpranta savo aplinkos gyvenimo reiškinius, savaip modeliuoja pasaulį, mokosi mąstyti. Aktyviai veikia jo vaizduotė, reiškiasi įvairios emocijos, formuojasi protinių veiksmų perėjimo į naują, aukštesnį etapą prielaida, tobulėja kalba.

Vaikų pažinimo gebėjimus (suvokimą, mąstymą, atmintį), labiausia lavina ir valingą dėmesį, kalbą ugdo, žodyną skatina klausą tobulina vadinamieji "didaktiniai" arba "mokomieji/ lavinamieji" žaidimai. Jie taip pat iš esmės reikšmingai veikia asmeninių savybių ugdymą, priežastinių ryšių suvokimą.

Didaktinius žaidimus galite atpažinti iš jų struktūrinių elementų: mokomasis (lavinamasis, didaktinis) tikslas (jis vaikams neatskleidžiamas), žaidybinė užduotis, taisyklės, veiksmai.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Gebėjimas rūšiuoti ir skaičiuoti
  • Gebėjimas skirti spalvas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Skaičius rinkinyje

230 vnt. raidžių ir 15 vnt virvelių

Žymos

17,20

Turime