Vardinis lipdukų komplektas ant durų „Vienaragis“

Pakelkite rankas kieno princesės įsimylėjusios į arkliukus ir vienaragius? 🙂 Ir labai šaunu! – mūsų akimis ši meilė daug spalvingesnė ir „sveikesnė“, nei meilė iščiustytoms barbėms ir jųjų palikuonėms – monstrabarbėms.

O vienaragiai kuria stebuklus, laksto gerumo pievoje ir skleidžia gražiausius burtus. O vienaragiais norisi rūpintis ir tu jautiesi tokia ypatinga, kad buvimui su jais jie pasirinko tave!

Vienaragius myli ir mūsų gerosios fėjos-dailininkės Vilmutės dukrytė „Miglė“. Iš šiosios meilės ir gimė projektėlis – vienaragio lipdukai ant durų.

Svajingas, ramus, į miegelį kviečiantis vienaragis su tavo vardu taps be galo jaukia kambario puošmena ir geriausiu draugu!

Koks vardas turi puikuotis ant lipduko, brūkštelkite prašome komentarų laukelyje esančiame pirkimo žingsnyje.

Į lipdukų komplektą įeina:

  • instrukcija su galimais klijavimo būdais;
  • lipdukai: ragas, ausys, akys, rėmelis vardui, žvaigždutės (10 vnt.) ir vardo raidelės.

Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Nuramina emocijas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

18,00