Vandenyje išaugantys gyviai (5 vnt.)

Puikūs puikūs vandenyje išaugantys gyviai praturtins žaidimus su vandeniu! Gyviai pagaminti iš EVA medžiagos, kuri yra ypač lengva, patvari, išlaikanti savo formą, neskęstanti, nesugerianti vandens ar purvo, netoksiška ir saugi naudoti vaikams vyresniems nei 3 metų. Ją malonu liesti ir sunku suplėšyti.

Gyvių tarpe rasite įvairius gyventojus, keliausiančius pas jus atsitiktine tvarka Bus pažinu ir bus daug siužetinio žaidimėlio 🙂

Bičiuliams bus be galo smagu stebėti, kaip gyviai kaskart vis labiau paauga ir po dienos-dviejų jau pasiruošę niurktelti kartu į žaidimus. Gyvius laikykite vandenyje arba vandens karoliukuose ir bičiulystė nesibaigs ilgai 😉

Pakelyje rasite 5-6 skirtingus jūros gyvius.


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Siužetiniai žaidimai

Siužetinių arba vaidmeninių žaidimų patraukliausias požymis yra jo lankstumas, plastiškumas. Šie žaidimai padeda įsijausti į tarpusavio santykius, suvaidinti situacijas, į kurias vaikas realiai papuola/ gali papulti. O tai ne tik sumažins įtampą, pavyzdžiui, prieš einant pas gydytoją, bet ir pasitarnaus užmezgant santykius su bendraamžiais.

Šių žaidimų herojais gali būti figūrėlės, už kuriuos kalba suaugęs ar vaikas. taip pat bet koks buitinis daiktas, naudojamas kaip žaislas.

Siužetiniai žaidimai – tai “emocijų mokykla“, prieinama kiekvienam vaikui.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Nuramina emocijas
  • Pažinimo skatinimas
  • Smulkioji motorika
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Rinkinyje rasite:

10 įvairių dydžių gyvių, išaugančių vandenyje (šaltame) per 1-2 dienas.

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

2,90 2,20