Vandens karoliukų rinkinys (12 spalvų)

O, bi-čiu-liai!

Tie, kurių namuose vandens karoliukai reikalas pažįstamas ir visad  su mažųjų ovacijomis sutinkamas, sutiks, kad šis turiningas vandens karoliukų rinkinys – geriausia dovana bet kokia proga arba tiesiog – praktiškas pasirinkimas ilgą laiką turėti užanty vandenyje išaugančių draugų 🙂 Kurie stebuklingai praskaidrina bet kokią dieną ir išgarina bet kokio didumo emocijas.

Daug nedaugžodžiausime, – visa laimė vaizduose – net 12 bgražiausių spalvų, iš kurių išsibrinkina ne mažiau, nei po 200 ml vandens karoliukų (viso 2400 ml)

Eksperementams ir džiaugsmui – iki soties visam karantino laikotarpiui 😉

Žaidimai: rūšiuokite, gaudykite kiaurasamčiu iš vandens, ieškokite karoliukuose paslėptų lobių, išspauskite iš buteliuko į balioną – bus antistresiukas, ridenkite nuo kalniuko (kad ir iš folijos pagaminto). Prisižaidę – spauskite karoliukus česnakų spaudykle.

Paruošimas: supilti 1 pakelį karoliukų į talpą ir užpilti 400-500 ml vandens. Karoliukai išbrinkta per apytiksliai 3 valandas. Lengviausia išlaukti karoliukų, kai jie „užpilami“ ir paliekami brinkti pernakt 😉

Karoliukai, laikomi drėgnai, išstovės apie 3-4 savaites. Vėliau jie pradeda skaidrėti, skilinėti, nykti. Vandenį, kuriame laikomi karoliukai, reikia kas kelias dienas pakeisti, kad nerūgtų.

 


Taktilinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Gebėjimas rūšiuoti ir skaičiuoti
  • Judesių tikslumas
  • Nuramina emocijas
  • Skirtingų spalvų suvokimas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Kiekis:

6 karoliukų rūšys,
Kviekvienas iš rutuliukų / keturkampių išbrinkintas vandenyje išauga iki 10 k.

Žymos

6,00

Neturime