Vandens fontanas

Mažuliukams pasaulį besijaukinantiems vanduo – pats iš savęs, stichija begalinį džiaugsmą atnešanti, tiesa? Vis tik, papildomai sensorinei ir protinei stimuliacijai, laimės paauginimui, tokios priemonės kaip kad vandens fontanėliai, neabejotinai, uuuuuuuj kiek visko džiugaus atneš!

Fontanėlis „Aštunkojis“ (rožinis) turi 4 skirtingus priedus – karūną, mažąjį aštunkojuką, pūsliažuvę ir jūros žvaigždę, kurie, uždėti ant aštunkojo galvos, purkš vandenį skirtingais režimais. Fontanėlis šviečia.

Fontanėlis „Banginis“ purškia vienu puikiu režimu ir taip pat šviečia.

Dėmesio: šiuo metu turimi TIK banginio fontanėliai

Fontanėliai pradeda purškti vos palietus vandenį, veikia 3×1,5V AAA baterijomis (sandarus, vandeniui nepralaidus dangtelis).

Kažį, ar dar keliausite maudynių be šio naujojo draugo 😉


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Sensorinė stimuliacija

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

16,90 12,90