Vandens bomba „Žvaigždė“

Oj, bičiuliai, ką ir besakyti, jūsų mylimuko maudynės su šia žvaigžde, ko gero, bus įsimintiniausios EVER 🙂 Susipažįstate su žvaigžde, visa tokiu masyvia, savaime kviečiančia siužetinį žaidimą sužaist. Aptarkite, kas tos žvaigždės,  kas nutinka, kai jos „pasensta“, aptarkite ir kitą dangaus reiškinį – vaivorykštę, kurią netrukus paleisite:)

O tuomet pasiūlote savo tyrinėtojui keliauti įsimintiniausių maudynių vonioje! Dedam žvaigždę į vonią! O ta šnypšdama, kad pasileeeeeis per vandenį, palikdama už savęs spalvingą vaivorykštės uodegą, nudažančią vandenį! Bus daug wow, bus daug juoko, bus be galo džiugu išsimaudyti su tikra žvaigžde 🙂

Sertifikuota biodegraduojanti medžiaga.
100% saugi odai – saugi vonios paviršiui – lengva valyti – be dėmių.

Žvagždės išmatavimai: aukštis – 10 cm, plotis – 6,20 cm, storis – 3 cm

Pakuotėje rasite vieną 110 g žvaigždę.

https://www.youtube.com/watch?v=ZB9Gg1Z-kdY


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

8,60