Vandens bomba „Kiaušinis“ (1 vnt.)

Ehey, bičiuliai! Kaip jums maudynės su vandens bomba – kiaušiniu iš kurio išsirita kažkuris kempininis gyvis, dedantis kiaušinius? Viso 40 skirtingų variantų, tad „užsikalblaivus“, pažinimą apie gyvūnus plėsti tikrai bus kur 🙂
Įmestas į vandenį kiaušinis palengva tirpsta maždaug minutę, nudažydamas vandens spalvą bei paskleisdamas malonų aromatą. Iš kiekvieno kiaušinio išsirita kempininis žaisliukas.

Prekės matmenys: Pakuotės išmatavimai: 4,5cm x 4,5cm x 6,8cm. Svoris – 65g.

Sudėtis: Natrio hidrokarbonatas, citrinos rūgštis, vanduo, kvapikliai, natrio laureto sulfatas. Galimi
dažikliai: CI42090; CI19140; CI15985; CI16035

Pagaminta: Pietų Afrikos Respublikoje


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • Nuramina emocijas
  • Pažinimo skatinimas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

5,50