Vandens balionėliai prisipildantys vandens akimirksniu (100 vnt.)

  1. OBičiuliai, tai yra kažkas tokio! Sakytume, kad vandens balionėliai nepamainoma vasaros pramoga, tik kad juos nešamės į lauką ištisus metus 🙂 Žiemą kibirą tokių prisigaminę ir ant grindinio ištaškę buvome pasidarę kuo puikiausią čiuožyklę 🙂

O smagiausia tai, kad vandens balionėliai pritvirtinti prie vamzdelių, taigi, tereikia prie vandens čiaupo antgalį pridėti, vandens srovę paleisti ir stebėti kaip akimirksniu  balionėliai prisipildo vandens. O tuomet tik op-op, jie sukrenta vonion (savaime užsiveržę gumelėmis) ir viskas – nešamės laukan pramogom.

Vandens balionėlių mėtymas prilygta akmenukų mėtymui į vandenį, – be galo smagu, užburia, išvaiko visas neigiamas emocijas ir suteikia daug daug džiaugsmo!

Svarbu po pramogos su dainele „tvarkomės visi kartu“, balionėlių atplaišeles nuo grindinio surinkti 😉

Pastabėlė (keli balionėliai vis tik liks neprisipildę, tačiau ir tų – pavykusių tikrai užteks smagiai pramogai susiorganizuoti ;))

Kiekis: rinkinį sudaro 3 strypeliai po 37 balionėlius (žiūrėti foto galerijoje).

 


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • ads
  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Ugdoma drąsa

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

Ant vieno strypelio gyvena 37 balionėliai ;) Strypelių rinkinyje – 3

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

4,60 3,60