Vandens balionėliai prisipildantys vandens akimirksniu (37 vnt.)

Bičiuliai, tai yra kažkas tokio! Sakytume, kad vandens balionėliai nepamainoma vasaros pramoga, tik kad juos nešamės į lauką ištisus metus 🙂 Žiemą kibirą tokių prisigaminę ir ant grindinio ištaškę buvome pasidarę kuo puikiausią čiuožyklę 🙂

O smagiausia tai, kad vandens balionėliai pritvirtinti prie vamzdelių, taigi, tereikia prie vandens čiaupo antgalį pridėti, vandens srovę paleisti ir stebėti kaip akimirksniu  balionėliai prisipildo vandens. O tuomet tik op-op, jie sukrenta vonion (savaime užsiveržę gumelėmis) ir viskas – nešamės laukan pramogom.

Vandens balionėlių mėtymas prilygta akmenukų mėtymui į vandenį, – be galo smagu, užburia, išvaiko visas neigiamas emocijas ir suteikia daug daug džiaugsmo!

Svarbu po pramogos su dainele „tvarkomės visi kartu“, balionėlių atplaišeles nuo grindinio surinkti 😉

Pastabėlė (keli balionėliai vis tik liks neprisipildę, tačiau ir tų – pavykusių tikrai užteks smagiai pramogai susiorganizuoti ;))


Smagumynai

Smagumynai, tai tokia prekių kategorija, kurioje apsigyvena galbūt ir ne pirmo būtinumo, ne tiesiogiai lavinantys bei ugdantys, tačiau neabejotinai, labai smagūs, skanūs, ar tiesiog malonūs ir patogūs turėti, buitį palengvinantys dalykėliai.


Papildoma informacija

Kiekis

Ant vieno strypelio gyvena 37 balionėliai ;)

Žymos

1,80

Turime