Vaikiška kriauklė su tekančiu vandeniu

Mielos mamytės, nuo šiol jūsų dvimečiai – keturmečiai virtuvės pagalbininkai ne tik leis ramiai apsitvarkyti buityje, pasiruošti valgį, bet gal net kavos išgert, nelipant ant galvos, kad pasimurkdyti jūsų ramybėje 🙂

Nes murkdysis jie nuo šiol savo nuosavoje kriauklėje su tikrų tikriausiu tekančiu vandeniu! Ir visokiais linksmais priedais, – nuobodžiauti tikrai neteks. Netektų ir be priedų, juk žinote, ta tekančio vandens magija! Tik triukas tas, kad šis vandenukas jums daug nekaštuos, nes cirkuliuos tas pats, įpiltas į kriauklę. Tereikia 2 AA baterijų, kurios sandariai uždaromos dėkle ir TADAAAAM!

Kriauklės išmatavimai: aukštis – 21 cm, ilgis 30 cm, plotis – 33,5 cm.

Spalvos: melyna arba geltona. Komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje brūkštelkite, kurios norėtumėte.

 

 


Vasarėlė

Kūrybiškumą skatinančios, vaizduotę kurstančios, pažinimo džiaugsmą teikiančios ir laimę auginančios priemonės nepamirštamai jūsų bičiulių vasarai ;)


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Siužetiniai žaidimai

Siužetinių arba vaidmeninių žaidimų patraukliausias požymis yra jo lankstumas, plastiškumas. Šie žaidimai padeda įsijausti į tarpusavio santykius, suvaidinti situacijas, į kurias vaikas realiai papuola/ gali papulti. O tai ne tik sumažins įtampą, pavyzdžiui, prieš einant pas gydytoją, bet ir pasitarnaus užmezgant santykius su bendraamžiais.

Šių žaidimų herojais gali būti figūrėlės, už kuriuos kalba suaugęs ar vaikas. taip pat bet koks buitinis daiktas, naudojamas kaip žaislas.

Siužetiniai žaidimai – tai “emocijų mokykla“, prieinama kiekvienam vaikui.


Lavinimo sritys

  • Nuramina emocijas
  • Savarankiškumo skatinimas
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

16,50

Neturime