Tuščiaviduriai kiaušinukai (12 vnt.)

Oj oj, kokie žavūs ir kiek visko kviečia nuveikti, palavinti šie tuščiaviduriai spalvingi kiaušiniai!

Berkite į kiaušinukus įvairias kruopas (užpildykite tokiom pačiom kruopom po 2 kiaušinukus), sumaišykite, traukite po 1 kiaušinuką ir ieškokite jam poros.
Vystoma klausa, didinama koncentracija. Ne mažiau dirba ir smulkioji motorika kruopas ir kitus reikalus į kiaušinukus dėliojant 😉

Dėkite įvairių kvapų eteriniuose aliejuose išmirkytus vatos gumulelius ir pradurę mažą skylutę duokite pauostyti ir atpažintį kvapą, surasti jam porą.

Mokykitės spalvų. Mokykitės skaičiuoti (ant vienos puselės priešiame rutuliukus, ant kitos – skaičių. Užduotis: suskaičiuoti rutuliukus i rasti juos atitinkantį skaičių bei sudėti puseles).

O užvis smagiausia, rasti tuose kiaušinukuose kažką! – spalvingą karoliuką, mažą skanėstą, gelytės žiedelį, o gal raštelį su šiandienos pramogų planu?:)

P.S. Ir kas sakė, kad laukiant Velykų negali būti Velykų kalendoriaus, visą mėnesį kasdien randant tokiuose kiaušinukuose kažką įkvepiančio, gardaus, gražaus bei intriguojančio? 🙂


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Klausos lavinimas
  • naujiena
  • Skirtingų spalvų suvokimas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

12 įvairiaspalvių plastikinių tuščiavidurių kiaušinėlių

Išmatavimai

40 x 60mm

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

4,00

Turime