Tamsoje šviečiantys akmenėliai „Jūros sonata“

„Jūros sonata“, nes tiesiog – šiuo metu mūsų namų grojaraštyje muzikinė Vienaragio istorija 🙂

Taigi, apie puikiuosius įvairiausių kriauklių ir jūros žvaiždžių formų akmenėlius – jie fantastiški! Jie jau iš esmės labai dailūs, nenoninių ryškių, bet akiai švelnių spalvų. Su jais be galo norisi manipuliuoti slepiant smėlyje, plastiline, folijoje, žaisti ant šviesos stalo…O ką jau bekalbėti apie žadimą prieblandoje, kai jie prisigėrę šviesos, tamsoje pradės ŠVIESTI! Klijuokite ant lipnios plėvelės ir akmenėliai siųs bičiuliams gražiausius sapnus, o galbūt turite akvariumą? – dėkite akmenėlius į jį 🙂 Ką dar sugalvos jūsų smalsieji protai?!

Trumpai tariant, aš net neabejoju, kad jūsų bičiuliai turės su šiais akmenėliais gražią, prasmingą ir turiningą draugystę 😉

Rinkinyje rasite 30 vnt. akmenėlių.


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Spalvos

įvairių spalvų

Kiekis

30 vnt.

Dydis

akmenėlių dydžiai 2.5 cm – 5cm

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

4,00

Neturime