Taktilinė apyrankė

Ši taktilinė apyrankė – abosoliuti terapinė priemonė! Ją ne tik smagu dėtis ant rankos ir iškėlus ją justi nepakartojamus pojūčius slystant žiedams, bet ir žaisti su šiuo magiškuoju kamuoliu, kurį į gulsčią padėtį lengvai ir su azartu sudeda ir dvimetė.

Žiedai tarpusavyje sujungti ir neišsilaksto. Suspaudus, apyrankė tampa gulsčia ir ją galima maukšlinti ant rankos (arba kojos ;)), atleidus, virsta žiedų kamuoliu, kurį ir pamėtyti galima ir visaip kitaip pamanipuliuoti.

Apyrankę ypač smagu naudoti broliams / sesėms, ar stovyklų metu, kuomet susikibus rankoms, jas keliant ir nuleidžiant, apyrankė slysta nuo vienos rankos ant kitos. Sakytume, puiki pažinties, ar susitaikymo priemonė:)

Mūsų namų dvimetė ir keturmetis jau priprato susivaidyjus susikabinti mažaisiais piršteliais susakyti „susitaikykim, susitaikykim, nebesivaidykim“ ir ridenti apyrankę nuo vienos rankelės ant kitos 😉


Taktilinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Nuramina emocijas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai:

skersmuo – 12 cm

Žymos

4,50

Turime