Švilpynė-kriauklytė

Iš pajūrio atsivežtos švilpynės-kriauklytės – nepakartojamos! Visų pirma be galo dailios, kriauklytė tai tikra 🙂 Antra – nesudėtingai išpučiamas garsas. Tad būkite tikri, kad jūsų dvimetis su užduotėle susidoros ir vėl bei vėl švilpti užsigeis. Ir tegul švilpauja į sveikatą, nes juk tikrai į sveikatą: burnos aparatas mankštinamas (turi įtakos kalbos sklandumui), kvėpavimo takai stiprinami (turi įtakos mažesniems / lengvesniems susirgimams).

Būtų puiku, jei į kasdienius žaidimus įtrauktumėte pūtimo žaidimus: pūsti švilpynę, pūsti pūtimo aparačiukus, pūsti plunksneles, muilo burbulus, balionus, su šiaudeliu nupūtinėti folijos, vatos gumulėlius, ping-pongo kamuoliukus, pūsti žvakes (tai taip šventiška, ir taip kelia nuotaiką!) 🙂

Švilpaukite bičiuliai, tik švilpaukite!Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Lavinimo sritys

  • Burnos aparato stiprinimas
  • Kalbos formavimas
  • Kvėpavimo lavinimas
  • Muzikinis lavinimas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

3,60