Švilpynė „Antis“

Švilpynė, kaip ir kiti pučiamieji instrumentai yra tiesiog fantastiška kvėpavimo pratimų priemonė. O apie kvėpavimo pratimų reikiamybę bei naudą esame aprašę čia. Dovanodami bičiuliui švilpynę, jūs ne tik pasėsite pirmuosius muzikavimo daigelius, paklosite ritmo pojūčio pamatėlius, bet ir kasdien padūduojant, balionus bei kitką papučiant, neabejotinai, patreniruosite dar nebrandžią kvėpavimo sistemą. Ką jau bekalbėti apie džiaugsmą, kad štai – aš moku groti, aš „padarau“ garsą!

Ši antytė taps puikiu draugu pačiam mažiausiam, dar tik daiktelius rankose išmokiusiam nulaikyti bičiuliui – patogi sugriebti, spalvinga ir linksma džiugins-treniruos akeles, rankeles, vėliau panardins į siužetinius žaidimus ir galop dūduoti-švilpauti pakvies 😉


Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Atradimo džiaugsmas
  • Judesių tikslumas
  • Muzikinis lavinimas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Savarankiškumo skatinimas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Pūtimo aparačiukas

Pūtimo aparačiukas
5,50
Išparduota
5,50
4,50

Turime