Šviečiančios lazdelės (15 vnt.)

Pasaulyje šios tamsoje šviečiančios lazdelės pagrinde naudojamos kaip apyrankės. Mūsuose gi – kaip magiškų maudynių atributas 🙂 Mes rimtai. Neškitės lazdeles į vonią, palaužykite jas (tuomet jos pradeda šviesti), išjunkite šviesą, dėkite lazdeles į vandenį ir pakvieskite bičiulius į magiškas maudynes 🙂 Dar lazdelės fantastiškai atrodo pririšti prie siūlo ir nukabinti nuo lubų. Kiekviena beždžioniukų diskoteka svajotų apie tokį atributą 🙂

Surasite savų puikių lazdelių panaudojimo būdų? Pasidalinkite su mumis!

P.S. Lazdeles,  be abejo, galima naudoti ir pagal tiesioginę jų paskirtį – kaip apyrankes. Tam pridedami specialūs sujungimai.


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Šventadieniams

Mes už šventes kasdienoje! :) Kai ant stalo atsiranda linksmos žvakelės dieną, kuomet nuotaika būna "žemiau nulio", viskas kaip mat pragiedrėja! :) O kur dar balionai, šventinės griliandos ir t.t.? Laikas - ne mūsų sąjungininkas, deja. Todėl siūlome vaikystę švęsti KIEKVIENĄ dieną!


Lavinimo sritys

  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

10 vnt. įvairiaspalvių šviečiančių lazdelių.

Papildoma informacija

Kad lazdeles šviestų, jas reikia palaužyti per visą ilgį. Lazdeles šviečia tamsoje apie 3-4 val.

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Vandens rutuliukai (300 ml)

Vandens rutuliukai (300 ml)
1,50 1,00
-33%
1,50 1,00
1,80

Neturime