Stileiva dinozauras

Augalėdis stileiva dinozauras laabai mėgsta puoštis. Gerai, kad jo lagamine rasi ne vieną spalvingą detalę, taigi puošti ir nupuošti galėsi ne kart.
Manome, tau patiks rinkti dinozaurui aksesuarus – apvalius, kvadratinius, ar trikampius – spalvingus ir įvairaus dydžio (žiū, nepastebimai ir pažinsi formas bei spalvas) bei miklinti pirščiukus tuos aksesuarus lipdant (taip taip, tai lipdukai).

Kviesk į pagalbą mamą, tėtį, ar kitą mylimuką ir darbuokitės, kurkite kartu. Bus gera ir smagu. Tikrai 😉

P.s. dinozauras nors ir plokščias, bet veltinis, todėl labai minkštas bei jaukus. Sušildo rankas ir dušelę. Rekomenduojama draugauti su juo vakarais.

P.p.s. dinozauras gali pakliūti tau ir kitokios spalvos. Priklausomai nuo to, kokios spalvos veltinis tuo metu gyvena mūsų namuose. Tačiau jei turi specialių pageidavimų draugo spalvai, pasikreipk labas@lavinuvaika.lt.


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Papildoma informacija

Rinkinį sudaro:

Veltinis dinozauro trafaretas
Googly eyes akytės (2 vnt. (1 atsargai, ar kitai pusei))
Aksesuarai: trikampiai, apvalūs, kvadratiniai – minkšti ir prilipinami.

3,00

Neturime