Stebuklingosios vonios pupelės

Ar įsivaizduojate savo bičiulių reakciją, kai įduosite jiems į rankeles  dideles pupeles, kurias jam reikės įmest į vandenį? O už poros minučių, kapsulėms ištirpus vandenyje, iš jų išsiris keli kempininiai gyviai, fėjos, pasakos, dinozaurai, kelionės?? 🙂 Fantastika, tiesa?!

Kiekvienoje pakuotėje yra 2 vonios pupelės, o kiekvienoje pupelėje gali būti nuo 1 iki 3 iš kempinės pagamintų žaisliukų. Wow!

Vaizduotei žadinti, siužetiniams žaidimams išžaisti, į „sausumą“ neštis ir pamerkus į dažus kempinėles štampuoti. Mums laaabai patinka priemonės su beribėm panaudojimo galimybėm. Tikimės, kad įvertins ir jūsų namų bičiuliai 😉

Galerijoje matysite pupelių tematikas.  Komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje brūkštelkite, kurių pageidautumėte.


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Nuramina emocijas
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai ir svoris

Prekės matmenys: kiekvienos Vonios Pupelių pakuotės ilgis 150 mm, plotis 90 mm. Pakuotės svoris – 10 g.
Kiekvienos pupelės ilgis – 55 mm. plotis – 15 mm.

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

4,40

Neturime