Stagg rankinis būgnas

Žinote kuo būgnai-būgneliai labiausiai naudingi vaikams? Jie padeda išsikrauti! Bam bam bam, bambaram ir blogų emocijų, pykčio – kaip nebūta, o ritmingi garsai padeda atsipaiduoti, susikoncentruoti. Gal skambės paradoksaliai, bet būgnai – poilsio instrumentas:), padėsiantis įveikti nepasitikėjimą ir persikelti į kūrybingą būseną.

Muškite būgną ranka, muškite lazdelėmis, mokykitės pajusti ritmą ir leiskitės į pirmąsias muzikines keliones kartu!


Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Papildoma informacija

Ypatybės

dydis: 8"/20 cm
derinamas
korpusas pagamintas iš plastiko

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

20,00