Squishamals sensorinis žaislas

Nors mūsų namai ne už žaislus, o už priemones, neturinčias instrukcijų ir išbaigtumo, vystančias kūrybingumą ir vaizduotę, vis tik yra keletas tokių, kuriems nelieka abejingi anei vaikai, anei aš.

Taigi, norome jus supažindinti su nepaprastus sensorinius pojūčius suteikiančiais „Squishamals“.

Visų pirma, šie žaisliukai išties be galo vizualiai mieli ir net mūsų namų keturmetė, kuri iš prigimties „kieta“ ir nepasiduodanti mielybėms…savąjį Squishamals katinuką pasičiupo ir nebepaleido. Atsiglausčius su žaisliuku nulėkė su broliu ir  Squishamals siužetinių žaidimų kurt.

Antra – tai  sensoriniai žaisliukai: viduje ne paprastas minkštas užpildas, o toks, kurį suspaudžius, jis lėtai grįžta į pradinę padėtį.

Nepripasakosi daug apie šiuos fantastinius taktilinius pojūčius suteikiančius žaislus. Reikia patiems apsikabint ir…nebepaleist 😉

Galerijos foto matysite visus turimus Squishamals. Komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje brūkštelkite prašome, kurį išsirinkote.

 

 

 


Taktilinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

4,20