Popierinės lipnios juostelės (10 vnt.)

Kaip prasmingai ir gražiai panaudoti spalvingas popierines juosteles (užsienyje vadinamas „washi“), neabejotinai, rastumėte ir jūs, tačiau būkite dosnūs – vaikai suras daug daugiau jų panaudojimo būdų 🙂

Nuo pasaulį pažįstančio krapštuko (prilipinkite juostelių gabaliukus įvairiose kambario vietose bei aukštyje ir pakvieskite krapštuka visus juos nulupinėti), iki kūrybingos augančios asmenybės, kuri ir nuotrauką su spalvinga juostele „įrėmins“, ir atviruką pasigamins ir dar bala žino ką sugalvos 😉

Pakuotėje esama 5 x 2 juostelių (viso 10) su skirtinga spalvine gama ir skirtingų storių. Juostelių ilgis 2 m. Storiai: 0,5 cm, 0,8 cm, 2×1,5 cm ir 3 cm.

Juostelių esama vienos temos – „vienaragis“ (žiūrėkite galerijos nuotraukose).


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

Rinkinuke rasite 2 skirtingų raštų lipnias juosteles

Išmatavimai

15 mm x 10 m

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

4,50

Turime