Spalvingų lipnių juostų rinkinukas (10 vnt.)

Kaip prasmingai ir gražiai panaudoti spalvingas juosteles (užsienyje vadinamas „washi“), neabejotinai, rastumėte ir jūs, tačiau būkite dosnūs – vaikai suras daug daugiau jų panaudojimo būdų:)

Nuo pasaulį pažįstančio krapštuko (*krapštukas, tai toks mažas smalsus vaikutis, kuris viską krapšto), iki kūrybingos augančios asmenybės, kuri ir nuotrauką su spalvinga juostele „įrėmins“, ir atviruką pasigamins ir dar bala žino ką sugalvos 😉

P.S. Šiuo metu lentynose gyvena rinkinukas su blizgiom raudonos, mėlynos, žalios, raudonos, auksinės ir sidabrinės spalvos juostelėmis.


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

1.5 cm x 3 m

Kiekis

10 vnt. skirtingo dizaino juostelių

Medžiaga

plastikas

Žymos

4,00 2,70

Turime