Spalvingų lipnių juostų rinkinukas (10 vnt.)

Kaip prasmingai ir gražiai panaudoti spalvingas juosteles (užsienyje vadinamas „washi“), neabejotinai, rastumėte ir jūs, tačiau būkite dosnūs – vaikai suras daug daugiau jų panaudojimo būdų:)

Nuo pasaulį pažįstančio krapštuko (*krapštukas, tai toks mažas smalsus vaikutis, kuris viską krapšto), iki kūrybingos augančios asmenybės, kuri ir nuotrauką su spalvinga juostele „įrėmins“, ir atviruką pasigamins ir dar bala žino ką sugalvos 😉

P.S. Šiuo metu lentynose gyvena rinkinukas su blizgiom raudonos, mėlynos, žalios, raudonos, auksinės ir sidabrinės spalvos juostelėmis.


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

1.5 cm x 3 m

Kiekis

10 vnt. skirtingo dizaino juostelių

Medžiaga

plastikas

Žymos

4,00 2,70

Turime