Spalvinamų kartoninių žaislų rinkinys „Nuotykių šalis“

Mums be galo be krašto patiko šių kartoninių žaislų rinkinys! Jų daug (5 vnt.), jie dideli (kiekviena figūra su jos detalėmis užima A4 formato kortoną), juos turi pasigaminti pats – t.y. pats nusispalvinti ar kitaip dekoruoti, pats surinkti (su jungiančiomis detalėmis sujugti kartonines detales. Taip gaunasi kartoniniai žaisliukai su judančiomis detalėmis).

Su tokiais kartoniniais žaislais ir į siužetinius žaidimus niurktelt galima, ir dovanų draugui vietoj atviruko ruošt, ir kambarį dekoruotis ir turėti tiesiog puikią veiklą su draugais!

  • Rinkinyje 5 figūrėlių detalės (robotas, piratas, ekskavatorius, automobilis, beždžionė) ir 25 spaustukai tvirtinimui.
  • Visos detalės tvirtinamos spaustukais (dekoratyviniais vinukais), todėl figūrėlės turi judančių dalių.
  • Galima spalvinti dažais, pieštukais, flomasteriais, tušinukais ir geliniais rašikliais, pastele, plastilinu ir kt. taip pat galima dekoruoti spalvotu popieriumi, kartonu, lipnia holografine folija ir kitomis priemonemis.
  • Puiki dovana vaikams nuo 3 m.

Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Chubbie dažai – markeriai (6 vnt.)

Chubbie dažai – markeriai (6 vnt.)
14,90 13,90
-7%
14,90 13,90

Markerių rinkinys „Touch 24“

Markerių rinkinys „Touch 24“
9,90 8,90
-10%
9,90 8,90
7,60 6,80