Sniego gniūžčių žnyplės

JiŠis sniego gniūžčių gaminimo įrankis, kaip ta „razinka ant torto“, galima žiemą linksmai nugyventi ir be jo, bet su juoju – daaaaag linksmiau 🙂

Greitai ir lengvai pasigaminsite tuntą sniego gniūžčių, su kuriom tiek į sniego mūšį lėkt, tiek iglu pasistatyti, tirk gražiausiomis spalvomis išpiešti, išpurkšti!

Sau rinkitės ir draugui dovanų neškitės, juk kartu – daaaaaug smagiau!

SPALVOS: rožinė, raudona,  mėlyna. Jei jums svarbi spalva, brūkštelkite apie pasirinkimą komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje. Jei spalva nesvarbi, ji bus parinkta atsitiktiniu būdu.


Darželių grupėms
Stambioji motorika

Priemonės judėjimui lavina stamboiąją motoriką - viso kūno raumenis, fizinę galią, statinę ir dinaminę pusiausvyrą bei koordinaciją.

Judesiai nuo pat kūdikystės yra glaudžiai susiję su suvokimo ir jutimo raida bei yra neatskiriami nuo pažinimo, komunikacijos, socialinių įgūdžių, žaidimų, judrumo ir savitarnos.

Atliekant įvairius partimus, žaidžiant žaidimus, kuriuos rasite šioje kategorijoje, stambioji motorika yra stimuliuojama, o tai reiškia, kad ugdomas kalbos supratimas, dėmesingumas, ritmo jausmas, gebėjimas derinti savo ir kitų vaikų veiksmus, aktyvinamas regimasis ir girdimasis suvokimas, mąstymas, vaikai mokosi laikytis taisyklių.

Stambiosios motorikos lavinimas labai svarbus tolimesniam vaiko fiziniam bei protiniam vystymuisi.


Lavinimo sritys

  • Konstrukciniai sugebėjimai
  • Stambioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

5,60