Šlykštukas „Super slime“

Jo daug, jis minštutis, jis tąsus,  su juo per šiaudelį pučiami burbulai. Manome, priežasčių panirti bičiulio piršteliams į šią fantastinę sensorinę priemonę pilnai pakaks:)

Takilinių pojūčių formavimui, nerviukų (ir nervų) nuraminimui, kūrybai, smulkiajai motorikai. Trumpai – mes laaabai mylime šlykštukus. Kviečiame ir jus atrasti bei pamilti!

Šlykštukų spalvos parenkamos atsitiktinai, bet jei spalva labai svarbi, brūkštelkite prašome apie tai komentare, esančiame pirkimo žingsnyje.


Sensorinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Judesių tikslumas
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Nuramina emocijas
  • Pažinimo skatinimas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Šlykštukas (dičkis)

Šlykštukas (dičkis)
4,20 3,00
-29%
4,20 3,00

Naminio plastilino rinkinys

Naminio plastilino rinkinys
19,90 17,60
-12%
19,90 17,60
4,20