Skrebinimo albumas

Ranka prie širdies pridėjus, – mūsų namų 3-etei ir 5-ečiui šis skrebinimo albumas – mėgiamiausia piešimo ir rašymo forma. Imi bambukinę lazdelę, išsirenki gražiausiais piešiniais  dabintą lapą ir spalvini! Brauki lazdele per piešinio dalis ir jos pasipuošia gražiausiomis spalvomis! Priemonė ne tik kūrybiškumą vystanti, vaizduotę verianti, bet ir mokanti susikaupti, susikoncentruoti, išsedėti, kas mūsų priešmokyklinukui itin svarbu 😉

Dar gi smagu juodoje lapo dalyje savo vardą, metus užrašyti ar savo kūrybos menus-monus paskleisti:) Tas netikėtumo efektas – brauki juoda – tampa spalvota, bičiuliams wow wow!


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Rašymo įgūdžių formavimas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Rinkinį sudaro

10 skrebinimo lapų su įvairias piešiniais ir 1 bambukinė lazdelė (pametus lazdelę, galima naudoti medinius iešmelius ar dantų krapštukus)

Išmatavimai

A4

Žymos

5,00 3,80

Turime