Siuvinėjimo rinkinys „Vaivorykštė“

Esu įsitikinusi, kad siuvinėjimas, vienas iš efektyviausių pratimų, miklinančių pirštelius – lavinančių smulkiąją motoriką, didinančių koncentracijos įgūdžius. Ne veltui tai yra vienas iš Montessori pedagogikos pratimų.

Ir, stebėtina, bet ši veikla magiškai įtraukia tiek vietoje nenustygstančią trimetę, tiek romesnį šešiametį!

O kai siuvinėjimui pasiūlomi tokie dailūs paveiksliukai kai vaivorykštė, širdelė, karūna… papuošti juos įvairių spalvų siūlais ir praverti visas skylutes be galo knietės, pažadame! 🙂

Rinkinį sudaro 3  tvirto kartono paveiksliukai su skylutėmis- širdis, karūna, vaivorykštė, 3 skirtingų spalvų siūlai ir 2 vaikiškos adatos.


Smulkioji motorika

Rankų žaidimai, skirti smulkiosios motorikos lavinimui didina galvos smegenų žievės aktyvumą, todėl gerėja ne tik vaikučio kalbėjimas, bet ir klausa, rega, dėmesio koncentracija. Nuo ankstyvos vaikystės pirščiukais čiupinėdami skirtingas tekstūras, liesdami formas, atlikdami pratimus, mažieji išmoksta ilgiau išlaikyti dėmesį, taip tobulėja jų mąstymas, skatinama kalba.

Įvairūs šioje žaislų ir priemonių kategorijoje esantys rankų žaidimai - ir puiki pramoga, ir efektyvus būdai, skatinantys vaiką kalbėti, padedantys visapusiškai vystytis.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Ugdoma koncentracija ir kantrybė

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

7,50