Šilkinis smėlis (750 g)

Ne kinetinis smėlis, ne šlykštukas, ne kinetinis, o tikrų tikriausias šilkinis smėlis! – minkšutis, sausas, tįstantis, prie rankų nelimpantis, tiesiog nepakartojamus sensorinius pojūčius suteikiantis!

Kai pirmąkart jį paliečiau, visą naktį sapnavau ir užsibrėžiau, kad ši priemonė žūt-būt turi apsigyventi lavinuvaika.lt lentynose. Nors kaina iš pirmo žvilgsnio įspraudžia gilią raukšlę kaktoje, vis tik, po savaitės žaidimo su vaikais supranti, kad verta. Oj verta. Su juo masina žaisti kiekvienąkart pamačius. Rankutės pačios tiesiasi dar kartelį pajusti tą glotnumą ir stebėti tą nepaprastą šilkinio smėlio šokį. „Šįkart panašus į voratinklį, o šįkart į bėgantį krioklį“. Kokius fantazijos klodus šilkinis smėlis jums atvers? 🙂

 

Turimos spalvos ir temos:

  1. Frozen: melsvas arba rožinis smėlis su snaigių konfeti
  2. Vorai: rožinės, pilkos spalvos smėliai su plastikiniais voriukais.

Komentarų laukelyje esančiame pirkimo žingsnyje nurodykite, kokios temos smėlio norėtumėte.


Taktilinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Kalėdos
  • Lavinama vaizduotė
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Nuramina emocijas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Gamitnojas

Nyderland

Kiekis

750 g

Pakuotė

Dailus kibirėlis ;)

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Šlykštukas (dičkis)

Šlykštukas (dičkis)
4,00 3,00
-25%
4,00 3,00
9,90 8,90