Šilkinis popierius šešėlių teatro gamybai DOVANA

Mums labai patinka vienas-du ir susimeistrauti šešėlių teatrą. Gaunasi ypatingas, šventinis, kultūrinis vakaras 🙂 Jei ką dėsitės į krepšelį iš mūsų lentynų, būtinai „įsimeskite“ ir šį šilkinį popierių dovanų. Foto galerijoje rasite trys paršeliai spektaklio paveikslėlius. Atsispauskite, išsikirpkite, tvirtinkite prie paveikslėlių medinius iešmelius.

Mes iešmelius klijuojame prie paveiksliuko ne priglaudus, o statmenai. T.y. prie paveikslėlio tvirtinamas tik vienas iešmelio galas (matysite galerijos foto). Tokiu būdu personažą laikyti ir prispausti prie „scenos“ patogu net mažiausiom rankutėm.

Šilkinį popierių tvirtinkite prie vidinių kartoninės dėžės bortelių. Pavyzdį matote foto.

Teatrą apšvieskite „iš vidaus“ staline lempa ar stipresniu žibintuvėliu. Išjunkite kambaryje šviesą ir… „seku seku pasaką, vilkas rijo ašaką“ 🙂

Kaskart, kai pamatysiu jūsų krepšelyje šią dovana, mano širdis spurdės žinant, kad jūsų laukia gražus gražus vakaras 🙂

P.S. dar vaikams labai patinka už bučkius pirkti bilietus į teatrą 😉


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

500 x 750 mm

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

0,00