Sensorinių kamuoliukų rinkinys (8 vnt.)

Minkšti Tullo® Sensorki sensoriniai kamuoliukai stimuliuoja vaiko pojūčius ir padeda jam vystytis. Kiekvienas kamuoliukas turi skirtingą tekstūrą, kuri suteikia skirtingus jutiminius pojūčius. Intensyvios ir išraiškingos spalvos skatina regėjimo pojūčius.

Tullo® Sensorki sensoriniai kamuoliukai neturi skylučių, todėl juos lengva valyti ir jie puikiai tinka maudynėms. Vanduo ir seilės nepatenka į vidų, o vaikai kontaktuoja tik su išoriniu žaislo sluoksniu. Tai dar geresnė higiena Jūsų mažyliui!

Kaip Tullo® sensoriniai kamuoliukai veikia vaiko vystymąsi?

– jie suteikia lytėjimo pojūčius naudojant skirtingas medžiagų struktūras, o tai palengvina tikslius rankų ir pirštų judesius

– stimuliuoja jutimo pojūčius

– masažas kamuoliukais atpalaiduoja raumenų įtampą

– skatina regėjimo pojūčius

– nepakeičiami ropojimo laikotarpiu, mažylis gali ridenti kamuoliukus

– puikiai tinka ir dantukų dygimo laikotarpiu, nes kamuoliukų tekstūra masažuoja dantenas

– puikiai tinka smagiai praleisti laiką maudantis

Produktą rekomenduoja kineziterapeutai kūdikių masažui, siekiant atpalaiduoti raumenų įtampą. Sistemingas kūdikio masažas padeda sureguliuoti miegą ir nuramina kūdikį. Kamuoliukai tinka vaikams, turintiems specialių poreikių, bei terapiniams tikslams.

Tullo® žaislai yra saugūs:
• higieniški – vanduo neprasiskverbia į vidų

• pagaminti Lenkijoje iš aukščiausios kokybės sertifikuotų žaliavų

• neturi ftalatų, BPA, sunkiųjų metalų

• gaminys, atitinkantis PN-EN 71-1,2,3 standartą

• turi CE ženklą

Amžiaus grupė: 0+


Sensorinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Gebėjimas skirti spalvas
  • Lavina čiupimą
  • Riešo raumenų miklumas
  • Sensorinė stimuliacija

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Vandens rutuliukai (300 ml)

Vandens rutuliukai (300 ml)
1,50 1,00
-33%
1,50 1,00
16,90