Vinilinė mozaika ant langų

Ką ir besakyti, ši japoniška mozaika tiesiog nuostabi! Lengvai prisitvirtina prie lango ar ant kitų lygių paviršių ir suteikia daug dėliojimo galimybių, vystant kūrybiškumą ir vaizduotę, didinant komunikacinius gebėjimus, kai aptariate visus tuos klodus, sudėliotus jūsų mažojo-didžiojo kūrėjo.

Be galo vizuali, įtraukianti, estetiška, patogi pasiimti tiek į ilgą kelionę, dėliojant mozaiką ant automobilio langų, tiek į ilgą eilę poliklinikoje ir kitose įstaigose. Juk langų yra visur! 🙂

San Kaku Mado mozaikos trikampėliais lengvai kuriami ir perkuriami įvairūs raštai, objektai, figūros.

Dėlionė pagaminta iš specialios vinilo rūšies, kuri puikiai limpa būdama nelipni ir ypač tinka lipinimui ant langų.
Turimos spalvos: getona-mėlyna. Komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje brūkštelkite, kurį variantą priglausite.
Dydis: pakuotėje 36 trikampėliai, kurių dydis 60 x 60 x 60 mm.
Medžiaga: vinilas, tvirta, lengvai valoma, perdirbama medžiaga, be BPA.

Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Dėlionės

Tai ne tik smulkiosios motorikos stimuliavimui jaunesniame amžiuje naudingas užsiėmimas, tačiau ir gebėjimo susikaupti lavinimas, loginio mąstymo, apskritai - smegenų mankšta.

Mankštinant smegenis, formuojasi daugiau neuronų jungčių, kurių kiekis turi lemiamą reikšmę įvairių užduočių atlikimo sėkmei. Vaikai, kurie reguliariai dėlioja dėliones, moka geriau surinkti informaciją, įvertinti situaciją ir greičiau randa sprendimus problemoms.

Dėliojant dėliones lavėja:
Rankučių raumenys ir judesių koordinacija
Akių ir rankų koordinacija
Atmintis
Kalba
Formų skyrimas


Lavinimo sritys

  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • promo1
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

16,90