Rinkinys barstymui „Pabiriukai“

„Pabiriukai“ gimė visiškai natūraliai – iš stebėjimo, kaip kaskart mūsų namų vaikai įsisuka į barstymo žaidimus. Ar tai su spalvintomis kruopomis būtų žaidžiama ant šviesos stalo, ar tiesiog – platesniame dubenyje, baseinėlyje, „bliekoje“, – barstymų reikalai įtraukia visad. Visad!

O priežasčių pabarstyti toli ieškoti nereikia, viskas išklota šiame mūsų tinklaraščio įraše 😉

Kam tinka „Pabiriukai“? – Bičiuliams nuo amžiaus kada viskas nebekišama į burną iki +/- 5 m. Ar tai būtų daugiau su natūraliais žaislais bežaidžiantys ar visokių visokių žaislų bei priemonių aptekę vaikai – nesvarbu, „Pabiriukai“ patiks kiekvienam. Pažadame!

Glauskite į dubenį ritinėlius nuo popierinių ranškluosčių, dėklus nuo kiaušinių ir kitas įvairiausias talpeles bei niurketlkite į barstymus pilna galva! Kad kruopų nebūtų ir pilni namai, žaiskite ant žemės, pasikloję paklodę, klijuotę ar didelį popieriaus lakštą.

Pabiriukų talpoje rasite apie 800 ml maistiniais dažais spalvintų ryžių.

Dėmesio: šiuo metu prie „Pabiriukų“ rinkinio glaudžiasi didysis (15 cm) semtuvėlis, medinis šaukštelis ir medinis šepetėlis (foto-galerijoje).


Medinukai

Medinukų kategorijoje gyvena mediniai rakandai tiek pačių mažiausiųjų atradimams, lietimams, tiek ūgtelėjusių darbams - barstymams, pilstymams, kasimams, rūšiavimams ir pan. :) Natūralūs, pagaminti iš lietuviškos medienos ir nelakuoti, tikimės atras vietą jūsų prasminguose žaidimuose.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Rinkinį sudaro

1 l talpa su dažytais ryžiais arba žirniais;
2 mediniai semtuvėliai ir 1 šaukštelis

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

9,00