Purusis plastilinas su insturkcija draugui nusilipdyti

Oh oh! Pūrusis plastilinas, regis, lengvesnis už orą. Su juo na labai jau smagu manipuliuoti tiek dideliems, tiek mažiems. Laikomas sandariai – nedžiūsta. Suformavus norimą formą ir palikus kambario temperatūroje, turėsite ilgaamžį darbelį-prisiminimą.

Su plastilinu galite darbuotis pagal rininuke pateiktą instrukciją ir nusilipdyti sau paršiuką, gaidį,  pingviniuką, dinozaurą, kitą pavaizduotą draugą arba, be abejo, „apsistoti“ ties savo fantazija 😉


Taktilinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika
  • Taktilinis jautrumas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Detalės

25 g
3 spalvos
Instrukcija pavaizduotam draugui nusilipinti
Akytės

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Šlykštukas „Jūra“

Šlykštukas „Jūra“
2,90 2,00
-31%
2,90 2,00

Šlykštukas (dičkis)

Šlykštukas (dičkis)
4,00 3,60
-10%
4,00 3,60

Purusis plastilinas – tampri guma

Purusis plastilinas – tampri guma
2,90 2,00
Išparduota
-31%
2,90 2,00
2,60